Alsancak Diyetisyen

alsancak diyetisyen
alsancak diyetisyen

Alsancak İzmir’in en önemli semtlerden biri olarak yer almaktadır. Sağlıklı ve dengeli beslenmek hepimiz için oldukça önemlidir. Alsancak Diyetisyen olarak sunmuş olduğumuz profesyonel hizmet ile birlikte sağlıklı bir bedene sahip olmanızı sağlamaktayız. Alsancak diyetisyen, kişinin hayal etmiş olduğu vücuda sahip olmasıyla birlikte kronik rahatsızlığı olan bir kişinin ilaç kullanımını da azaltmada yardımcı olmaktadır. Sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline getiren alsancak diyetisyen, aynalarla barışmanızı da sağlayacaktır.

Alsancak Diyetisyen İle Birlikte Kaç Kilo Veririm

Kişiye özel hazırlanan beslenme planlamasıyla birlikte kilo vermek oldukça kolay bir hal almaktadır. Ancak kişinin genetik faktörlerine göre yani boy, yaş, kilo ve gün içerisindeki hareketlilik düzeyine göre kişinin ayda kaç kilo vereceği değişim sağlayabilmektedir. Kaç kilo veririm? Sorusuna ortalama bir cevap vermek gerekirse, alsancak diyetisyen ayda ortalama olarak 5 kilo verilmesinin mümkün olacağını belirtmektedir. Yine de bu durum kişiden kişiye farklılık göstermekte olduğunu da belirtmektedir.

Alsancak Diyetisyen İle Kilo Alma

Alsancak diyetisyen ile birlikte hem yüz yüze olarak hem de online ortamda kilo almaya yönelik planlamaların yapılması mümkündür. Yüz yüze gerçekleşen seanslarla birlikte aynı kalite düzeyine sahip olan online seans hizmetimiz ile birlikte hedefinize ulaşabilirsiniz. Peki, diyetisyen ile kilo alır mıyım? Sorusuna ise kısa bir şekilde cevap vermemiz durumunda; ortalama olarak 5-6 kilonun alınması mümkün olunabileceği, yine de bu sayının kişiden kişiye değişim sağlayacağını da belirtebiliriz.

Online Diyetisyen Nasıl Yapılır, Online Diyetisyen İle Kilo Vermek Mümkün Mü

Takibi yapılarak yapılmakta olan online diyet sistemiyle birlikte tek farklılık evinizde bulunan tartıyla kilo takibinin yapılıyor olmasıdır. Haftanın bir günü evinizde bulunan tartıyla tartılmanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda online diyetisyen hizmeti ile birlikte istediğiniz zaman randevunu oluşturabilir, sağlıklı bir şekilde kilo vermeniz mümkün olmaktadır.

Reborn Diyet Sistemi

Alsancak Diyetisyen Deniz Zünbülcan, tarafından gelişim sağlamış oluğu REBORN diyetin ayrıcalıkları ile birlikte hizmetini sunmaktadır. Kişiye özel olarak hazırlanan program ile mümkün olduğunca sizleri doğru bir şekilde tanıyarak, bu yolun sizlerle birlikte doğru iletişim kurarak yol arkadaşı olmaktan geçtiğine inanmaktadır. Bu sebeple de alsancak diyetisyen, bir beslenme programına başlamadan öncesinde sizlerle ücretsiz ön görüşme seansı uygulamaktadır. Alsancak diyetisyen tarafından sunulan profesyonel hizmet ile birlikte hedeflemiş olduğunuz kiloya ulaşabilir ve sağlıklı bir vücuda kavuşmanız mümkün olabilmektedir.

Önceki İçerikDiyette Turşu Kilo Aldırır Mı