Danışan Görüşleri

DoktorTakvimi Yorumları:

Fazla kilolarımdan dolayı bir diyetisyene gitmeye karar verdim. İnternet araştırdım ve Deniz hanımı aradım .Kendisi beni sıcacık ve Güleryüzle karşıladı. Daha Yolun çok başındayım inşallah bu kilo verme sürecimi onunla tamamlamak istiyorum.İyi ki kendisini tercih etmişim . Şimdiden bir kaç kilo gitti bile sıkılmadan açlık hissetmeden Herkese tavsiye ederim

ba...r

Ben çok beğeniyorum. Son derece ilgili hiç yalnız hissetmiyorsunuz bu yolda kendinizi. Güzelde diyet programı veriyor. Sıkmıyor, daraltmıyor. Tıbbi olarak çok güzel bilgileri var. Ben çok memnunum. Yavaş yavaş kilo vermeye başladım, metabolizmam yavaş çalıştığı halde.Yorulmadan ,sıkılımadan oluyor en çok ondan memnunum.Çok içten çok samimi biri.İlgili bir insan .Sürekli arar sorar. Bu geri dönüşümler çok güzel oluyor.Yönlendirmelerinden memnun kaldım.Tanıdığım herkese söylüyorum.

m...

Deniz hanımı internetten diyetisyen araştırırken gördüm ve telefonla randevu alarak görüşmeye gittim.İyi ki gitmişim. Deniz hanım ile görüşmeye başlayalı henüz bir hafta oluyor.Bu kadar kısa sürede dahi farkını hissediyorsunuz.İşini severek yaptığı çok belli.Amacı size sağlıklı bir şekilde kilo verdirmek.Hem çok iyi niyetli hem de çok pozitif bir insan.Motivasyonu süper.İstediğiniz zaman iletişime geçebiliyorsunuz.Bir diyetisyenden çok yol arkadaşı olduğunu hissettiriyor size.Henüz yeni başladık , şu an çok iyi gidiyor.Hiç zorlanmadan ve eğlenerek kilo vermeye başladım bile.Deniz hanımı tanıdığım için çok mutluyum. Rahat ve mutlu bir şekilde kilo verme yolculuğuna başlamak isteyen herkesin Deniz hanımla tanışması lazım.

di...m

Tüp bebek amaçlı gitmiştim kiloluydum zayıflamam gerekti. Çok memnun kaldım arkadaş gibiydi bizimle. Tekrar böyle birşey olsa yine Deniz Hanım'a giderim. Sayesinde kilo verebildim ve şimdi hamileyim. Herkese tavsiye ederim.

S...k

Deniz Hanım çok iyi bir diyetisyen çok ilgili ve alanında oldukça bilgi sahibi. Kendisini danışanlarına göre ayarlıyor takibini çok güzel yapıyor. Verdiği diyet listeleri gerçekten işe yarıyor. Süreki iletişim halinde danışanlarıyla mesaj ile iletişimde çok memnunum .

A....u

Deniz Hanım İşinde çok başarılı diyetisten aynı zamanda kişilik olarak mükkemmel bir yapıya sahip.Maneviyata çok önemvermesi çok güzel.. Benimle çok ilgilendi ve zayıflamam için elinden geleni yaptı. Çok seviyorum Deniz hanım'ın kendi kızımdan farkı yok benim için. Herkese tavsiye ederim. Verdiği diyet listelerini hastalığımdan dolayı bazen uygulayamadım ama buna rağmen kilo verdim.

G...u

Deniz Hanım'dan önce diyet yapamıyorduk. Deniz Hanım ile tanıştıktan sonra eşimle birlikte güzel yol kat ettik. Deniz Hanım gerçekten çok samimi, güler yüzlü bir diyetisten. Danışanlarının alışkanlıklarına göre listeler veriyor ve diyetten çok beslenme alışkanlığımızı düzenledi. Herkese kesinlikle tavsiye ederim, eş dost herkesi yönlendiriyorum .

B...k

Arkadaşımın vasıtası ile Deniz Hanım ile tanıştım. Geçen sene Mart ayında gittim. Söylediği her şeyi uygulamaya çalıştım. Haftada en az yarım veya 1 kilo verdim .Ortalama olarak ayda 2 kiloydu .Deniz Hanım'a 6 ay boyunca gittim . Başladığımda 89 kiloydum 14 kg vererek 77 kiloya indim. Hedefim 75-80 kg arasıydı. Herkese tavsiye ederim.

N...g

Çok memnunum Deniz Hanım'dan bana çok faydalı oldu. Ramazan ayında ben hep kilo alırdım fakat sayesinde 4 kg verdim . Gerçekten danışanların yaklaşımı çok güzel. Herkese tavsiye ederim.

İ....c

Deniz Hanım çok iyi bir diyetisyen çok memnun kaldım. Daha önce çok diyetisyene gittim ama daha önceki diyetisyenlerim bana dokunan yiyecekleri bana söylememişti. Deniz Hanım hepsini söyledi. Hastalıklarımdan dolayı şişliğim oluyordu ben ilaçlardan sanıyordum fakat ilaçlardan değilmiş.Sebebi bana dokunan yiyeceklermiş . Bu yiyecekleri bıraktıktan sonra 10 kg verdim.Çözüm odaklı ve başarılı herkese tavsiye ederim.

E....f

İlk defa diyetisyene gittim. Şehir dışındaydım Manisa'ya gittikçe görüşüyorduk .Ben listelerime pek uymadım bu sebeple ara verdim. Deniz Hanım çok hoş görülü, sevecen bir Hanım. Yaklaşımı çok iyiyidi gönül rahatlığı ile açıldım sorunlarımı kendisiyle paylaştım. Kronik rahatsızlıklarım olduğu için özel bir diyet uygulamak zorunda kaldık. Nasıl bir beslenmeye yönlenmem gerektiğini öğrendim. Daha önceden doğru zannettiğim şeylerin yanlış olduğunu öğrendim. Çok memnun kaldım.

G....y

Diyetisyenim Deniz Hanım ile Mayıs ayından bu yana beslenme programı dahilinde çalışıyoruz. Kendisi alanında oldukça kendini geliştirmiş ve branşına destek olan yan dallarda da farklı girişimleri olan genç ve bir o kadar da tecrübeli dinamik bir kişidir. Güler yüzlü samimi ve o kadar da sınırlı yaklaşımı ile danışanı olarak öncelikle beni bu yönleri sayesinde kendisi ile çalışmaya devamlılığımı sağlamıştır.İleri ki dönemlerde kendisini şu an bulunduğu noktadan çok daha iyi noktalarda görebileceğimizi düşünüyorum

G....

Bir insan bu kadar prensipli olduğunu kendisinde gördüm.Kilo vermek için tercih ettim.İşini severek yapan,danışanlarını rencide etmeden motive eden,işine aşık bir danışman.Danışanına özel diyet listesi hazırlıyor.Fark etmeden sadece hazırlamış oldukları diyet listesine bağlı kalarak 1 yılda 23 kilo verdim.Tüketmediğim besinler bana alternatif sundu.Öncelikle benim fikirlerim göz önünde bulunduruldu.Sürekli whatsaptan iletişim halindeyim.Yönlendirmeleri doğrultusunda sağlıklı beslenmeyi öğrendim.Soran herkesi Deniz Hanım'a yönlendirdim.

Y....k

Demiz hanımın Çok pozitif ve motive eden bir ışığı var.. ☺️ Bu program birlikteliğimiz içerisindeki destek ve yardımınız için çook çook tşk ederim Deniz hanımcığım

Ba....s

Deniz hanım son derece pozitif enerjiye sahip, olumlu. kişinin istekleri ile uyumlu yaşam tarzı değişiklikleri sağlıyor. İlk kez gitmiş olmama rağmen enerjisi ve motivasyonu bana da güç verdi.

Ge....m

Çok başarılı bir diyetisyen. Kızımın küçüklüğünden beri gelen obezite sorununu tatlı dili ve ilgisiyle çözüm oldu. 3 ayda 12 kilo vererek başarıyla ilerliyoruz. Sağlık sorunlarında da düzelmeler oldu. Çok memnunuz. Seanslarımız devam etmekte.İhtiyacı olan herkese tavsiye ederiz.

S...

Araştırarak gittim. Çok sevecen, çok ilgili bir danışman. Tüm isteklerimiz doğrultusunda hedefe ulaştırıyor. Hem kişilik olarak hem sürekli takipte olması hem de ilgilenmesinden memnunum. Yeni başladım danışanı olmaya. Şimdilik iyi gidiyor. Seanslarım devam etmekte.

S....

Ben kendisinden çok memnunum. Çok ilgili sürekli irtibat halindeyiz .Herhangi bir prpoblem yaşamadım. 3 aydır danışanıyım. Sosyal medyada takip ediyordum. Diyetisyen arayışı içerisinde gitme ihtiyacı hissettim. Samimiyetine güvendim. Çok zor kilo veren biriyim. Takibinden ve yönlendirmesinden memnunum. Yakınlarıma tavsiye ederim.

Y....

Deniz hanım işinde başarılı, güler yüzlü, danışanlarına pozitif yaklaşan, bilgi ve tecrübelerini en iyi şekilde aktaran bir danışman. Faydasını gördüm baya. Kilo vermeye başladım sağlıklı bir şekilde. Öğünlerimi düzene koymaya başladım. Takibinden ve yönlendirmesinden memnunum. Yakınlarıma da tavsiye ederim.

H....

Boyum 1.88 kilom 65 idi. Spor ve doğru beslenme sayesinde 4 ayda 8 kilo aldim ve kas olarak. Ozguvenim yerine geldi artik kendimi siska hissetmiyorum. Deniz hanim gercekten isinde cok basarili ve cok guleryuzlu bir insan

As....v

Deniz hanımla kısa bir süre önce tanıştık ve bir ay kadar kısa bir sürede hem vücudumdaki hem ruhumdaki farkı hissettirdi. İşini severek yapan insanın ruhuna inerek pozitif bir şekilde yaklaşan iyi bir diyetisyen. Bilimsel yöntem ve metodlarla işinde çok başarılı. Sağlıklı yaşamak ve kilo vermek onunla çok keyifli.

E...

Alayışlı, duyarlı, sevimli, ilgili, herzaman ulaşılabilir, güzel ve gülenyüzlü olması ile sonuç alabildiğim bir diyetisyene yakışan özellikleri taşıdığı için çok mutluyum.

Oz...t

Tavsiye üzerine gittim. Çok kibar bir hanım, anlayışlı, benim isteğim doğrultusunda diyetimi düzenledi, başarılı olduk. Haftada bir gittim, önce ölçümler yapıldı, arkasından o haftaki diyeti belirledik. En başta uygulamakta zorluk çektim, sonra benim isteğim üzerine oldu, seyahat halindeydim o ara mesaj atıyordum hemen geri dönüyordu. Kendime çok yakın hissettim, gayet yardımcı oldu bana. Sorularımı da cevapladı ödemle ilgili, bilmediğim şeyler de öğrendim, benim için öğretici oldu. Başarılı bir hanım kendisini tavsiye ediyorum.

Z....

Ben onun paylaşımlarını gördüm, ilgimi çekti o yüzden onu tercih ettim. Benimle çok ilgilendi, çok sıcak çok samimi, bana diğer diyetisyenler gibi kızmıyor. Bana yeme içme demiyor o bambaşka biri. 4 haftada 4- 5 kilo verdim, sanki eskiden yemiyormuşum, ben normalde oturunca 2 tabak yemek yiyip kalkıyordum haliyle kilo alıyordum ama şimdi günde 5-6 öğün yiyorum kilo veriyorum. Çok memnun kaldım. Başkalarına da tavsiye ettim.

G....

Tavsiye üzerine gittim. Yumuşak, sakin, güven veren, ne yaptığını bilen biri. İlk hafta iki kilo verdim, sonrasında iki ayda altı kilo verdim. Listeleri beraber hazırladık, isteklerimi anlattım. Her hafta yeni liste hazırlandı, ben de uymaya çalıştım. Kendisinden çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.

y.....

Deniz hanım çok ilgili bir diyetisyen.Ben fazla devam edememiştim. Bütçeyle alakalı kolaylıklarda sağladı ama devam edememiştim.1.5 ay kadar gittim iyi bir sonuç aldım.Onun söylediği şeylere dikkat ederek devam ediyorum. Güleryüzlü, işini seven biri, çok belli. İlgili. Tavsiyeleride işe yarıyor.Yakınlarımada tavsiye ederim.

y.....

Ben çok memnunum gayet faydalı çalışmalar yaptık kendisiyle hala da yapıyoruz.Çok çok memnunum. Dört dörtlük çok memnunum. Hem bilimsel, hem akademik, hemde kişilik olarak çok seviyorum.Benim bir kız arkadaşım var arkadaşımın tavsiyesi ile gittim.İyikide gitmişim.Benim vermem gereken 4-5 kilom vardı. Dediklerini harfiyen uyguladım ve kilo verdim. Çok bilimsel çok faydalı çalışmalar yaptık.Herkesede tavsiye ediyorum çok seviyorum kendisini. Diyetisyen olarak tanıştım. Ömür boyuda görüşmeyi düşünüyorum.Artık bir kız kardeş gibi görüyorum kendisini.

r.....

Deniz Hanım'dan çok memnunum. Daha öncede diyetisyene gitmiştim ama sonuç alamamıştım. Deniz Hanım'ı çok seviyorum çok ilgili bir diyetisyen gerçekten. Herkese tavsiye ederim.

N....e

Çok memnunum Deniz Hanım'dan. Çok başarılı bir diyetisyen yolunun açık olmasını dilerim.Verdiği diyet listelerinden çok memnun kaldım ve çok rahat bir şekilde uygulanabilir. Danışanın uygulamasına kalmış bir durum. Uygulayan herkes kesinlikle hedeflerine ulaşacaktır.

N...

Deniz Hanım'dan çok memnunum ve kendisini çok takdir ediyorum. Çok güler yüzlü yanına gidince güven veriyor. Yiyerek kilo verdirdi bana gerçekten, verdiği diyet listeleri muntazamdı. Herkese tavsiye ederim.

G....k

Deniz Hanım işini çok iyi yapan ve takip eden birisi.Kendisi ile 9 ay kadar çalıştık. Verdiği listeyi elimden geldiğince uyguladım. Benim kansızlığım ve demir eksikliğim vardı. Deniz Hanım'ın bana tavsiye ettikleri çok iyi geldi ve vücut direncim yükseldi. Deniz Hanım çok sempatik ilgili bir kişiliğe sahip. Herkese tavsiye ederim.

G....b

Çok enerjik,çok cana yakın bir diyetisyen. Çok memnun kaldım hiç zorlanmadım. Bazı kişisel sebeplerden dolayı yarıda bırakmak zorunda kaldım ama ileride tekrar kendisiyle görüşmek istiyorum . Herkese tavsiye ederim.

K....t

Deniz Hanım son derece naif,sevecen ve danışanlarına çok yardımcı ve empati yapabilen bir diyetisyen. Ve uyguladığı yöntemlerde son derece mordern, işinde de çok başarılı.

A....ö

Tavsiye üzerine gittim ve Deniz Hanım'dan çok memnun kaldım. Vermiş olduğu diyet lisleri çok iyiydi ve verdiği destek çok güzeldi. Herkese tavsiye ederim.

İ....o

Deniz Hanım işinde son derece başarılı ,güler yüzlü, danışanlarına yardımcı olamaya hevesli ve bilgili bir diyetisyen. Verdiği diyetlisleri güzeldi ve rahatlıkla uyguladım. Herkese tavsiye ederim.

Ö....t

Düzensiz ve dengesiz beslenme ile metabolizmamı bozmamla birlikte kilo artışıımın önüne geçemediğim bir hal almıştı. Beraberinde de çok sayıda hastalığa sahip olmuş hareket özgürlüğümü giderek kaybetmeye başlamıştım. Daha önce gittiğim diyetisyenlerin katı kuralları nedeniyle başladığımdan hep daha kötü noktalarda serüvenimi noktalamış ve artık bu durumu iyiden iyiye kabullenmiştim. Deniz Hanım, emeği, sabrı, özverisi ve proaktif yaklaşımı ile önce benim önyargılarımı daha sonra da insülin direncimi parçaladı. Bunu yaparken de asla medikal destek almadık, tamamen doğal ve uygulanabilir yöntemlerle aştık bu sorunları. Anemi teşhisi konabilecek düzeydeki demir seviyem artık normal sınırlarda, tsh ve şeker değerlerim normal düzeylerde ve iç organ yağlanmam giderek azalıyor.. Bunları yaparken her lokmamdan keyif aldığım, sınırlara hapsolmadığım bir program uyguladık. Kilo almamdaki temek sebep duygusal açlık krizlerimle bile psikolojik desteğiyle hep yanımdaydı. Hedefimizi belirlerken benim mutluluğum baz alındı. Ben kilolarımı verip gardrobumu değiştirdikçe Deniz Hanım da benimle birlikte mutlu oldu. İşini severek yapması ve çalışma azmi beni çok daha sağlıklı bir insan yaptı. Danışanlarıyla ilişkisinde humanist yaklaşımı, kişisel ve mesleki hırsları ön planda tutmaması, insana ve onun koşullarına, psikolojisine saygı duyması ile kendinizi güvenle emanet edbileceğiniz bir yol arkadaşı.

Fu.....

Merhaba Deniz Hanım'la 2 aydır tanışıyoruz ve mesleğini seven ve hakkıyla yapan birisidir.İstediğim sonucu ulaşmamı sağladığı için teşekkür eder başarılarının devamı dilerim. Herkese tavsiye ediyorum.

F....

Sevgili Deniz Hanım’dan 4 ay kadar danışmanlık aldım. Kendisi güler yüzü ve tatlı diliyle hem görüşme saatlerimizde hem de gün içerisinde beni hep destekleyerek motivasyonumu sağladı. Kilomun hızla artış gösterdiği bir dönemde kendisiyle yollarımız kesişti. Önce kilo almam durdu sonrasında vermeye başladım. Tatlıya aşırı düşkünlüğüm vardı bunun için bana bazı tüyolar ve kendi tatlı tariflerinden verdi. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum..

N...

Son derece güleryüzlü işini disiplinle yapan bir numara diyetisyen.Iyiki kendisini tanıdım.enerjisi ve motivasyonu mükemmel.

Ef....m

Deniz hanımla kendisini hiç görmesem de yollarımız keşisti.Almanyadan kendisinden online destek alıyorum.İşini okadar güzel,özveriyle ve güler yüzlü yapıyor ki mesafelerin hiç anlamı olmuyor bizim için.Gece gündüz saatin hic farkı olmadan yardımcı oluyor bence online destek icin dogru adres deniz hanım.Üstelik o benim moral kaynagım kendisi diyetisyenden ziyade bir dost arkadaş gibi seviyorum.Ayrıca kızımın okul hayatına başlamasıyla değiştirdiğimiz beslenme alışkanlıklarında ve oğlumun ek gıdaya geçiş döneminde çok yardımını gördüm.Yani deniz hanım sadece benim değil ailemizin diyetisyeni oldu.Kendisine çok teşekkür ediyorum.Ben yalnız bu süreci asla atlatamazdım.Deniz hanımla hayata bakiş açım değişti.Kilo vermekle kalmayıp sağlığıma kavuştum ve kendimi daha iyi hissediyorum.Beraber yürüyeceğimiz daha çok yolumuz var formuma kavuşmadan kendisini asla bırakmayı düşünmüyorum 🙂

Su....

Çok hoşgörülü, anlayışlı. Şok diyetlerle işin kolayına kaçmıyor. Kötü haftalarda dahi bizi motive ediyor, diyeti devam etmemiz için destek veriyor. İyi ki tanıdım kendilerini. Çok memnunum.

E...

Kendisi oldukça ilgili ve danışanlarını motive edici çalışmalar yürütüyor. Zayıflama için gittim. Başarılı sonuç aldım. Seanslarım devam etmekte. Takibinden yönlendirmesinden memnunum. Herkese tavsiye ederim.

C....

Deniz ablayla 3 ay önce tanıştık. Kilo vermeye dair çok büyük ön yargılarım vardı, asla kilo verebileceğimi düşünmüyordum çünkü küçüklüğümden beri kiloluydum yaşam tarzım buydu ve ufak tefek denemelerim hep olumsuz sonuçlanmıştı. Öncelikle Deniz abla tüm olumsuzluğu yok etti, beni kilo verebileceğime inandırdı ve hiçbir zaman güler yüzünü eksik etmedi. Katı bir diyeti devam ettiremeyeceğimi düşünüyordum bu yüzden diyetisyene gitmeye olumlu bakmıyordum eskiden beri ama gördüm ki zaten uyguladığı diyet hiç de katı bir diyet değilmiş. Aç kalmıyorum, doyuyorum hatta ufak kaçamaklar bile yapıyorum ama düzenli besleniyorum ve kilo vermeye devam ediyorum. Yaklaşık bir yıllık sürecin üçüncü ayındayım ve 12 kilo verdim. Hayatım şimdiden değişmeye başladı. Kilonun getirdiği sağlık sorunlarımla baş etmeye başladım bile. İyi ki Deniz ablayı tercih etmişim. Bir doktor değil abla olarak görüyorum kendisini. İnsanların hayatlarına dokunuyor ve bu çok mühim bir şey. Başarılarının devamını diliyorum ve tereddüt duyan herkese tavsiye ediyorum.

S....g

Deniz Hanim ile olan randevum cok guzel gerçekleşti. Bana ozguven eksikligi yasatan kilo problemim nedeni ile ziyaret ettim, ihtiyacim olan motivasyonu Deniz Hanim sağladi. Cok guler yuzlu, sicak kanli davrandi. Inaniyorum ki benim cabam ve Deniz Hanim'in da inanci sayesinde kilo problemimi yenecegim.

Di....i

Araştırma üzerine gittim. Çok güleryüzlü, çok sevecen ve bana uyguladığı şeyler çok iyi, çok memnun kaldım. Her seferinde yağ ölçümleri yapıldı Listeler yapıldı yemekler ona göre yapıldı, yağ oranım düştü. Kilom da indi. Herkese tavsiye ediyorum.

A....

Araştırma üzerine gittim. Çok candan, yakın davrandı içten davrandı, ilgilendi. Kilo verme amaçlı tercih ettim. Gayet güzel ilerledi istediğimiz sonuçlara ulaştık, menun kaldım. Devam ediyorum. Herkes kendisine gitmeli herkese tavsiye ediyorum. Bence bu işin uzmanı Deniz Hanım, bu konuda çok iyi.

Y...

Çok memnundum kendisinden. Çok başarılı, 4 kilo verdim, sonra da devam ettim, candan içten, sonuçları güzel oldu. Yaklaşımı çok güzeldi. İlk defa özel diyetisyene gittim. Memnun kaldım tavsiye üzerine gittim, çok iyiydi. Başkalarına da tavsiye ederim.

İ.....

Çalıştığı yerdeki güzellik merkezine gittim. Orada tanıştık. Çok sıcakkanlı ve yakın davrandı, kendini gittiğimde rahat hissettim. Memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.

A....