Firmalar için Beslenme Danışmanlığı Kurumsal Beslenme

Bir iş yerinde çalışanların sağlığı o iş yerindeki verime doğrudan etki eder. Sağlıklı olabilmenin yolu da öncelikle sağlıklı beslenmeden geçer. Çalışanlarının ya da yöneticilerinin sağlıklı beslenmediği bir iş yerinde iş kayıplarının önüne geçmek giderek daha zor bir hal alır. Sağlıklı beslenememe sorununa bir de yoğun çalışma temposu, uzun saatler çalışıyor olmak gibi şıklar da eklenince motivasyon eksikliği ve başarısızlık kaçınılmaz olur.

Firmalar için verdiğimiz kurumsal beslenme danışmanlığı hizmetimiz iş yerlerinde yaşanan sorunların sağlıksız beslenme kaynaklı olanlarını en aza indiriyor. Son zamanların yeni trendi olan ve işverenlerin tercihleri arasında olan kurumsal beslenme danışmanlığı o iş yerinin olduğu kadar çalışanların iş yaşamını da olumlu yönde etkiliyor. Ayrıca çalışanlarının bilinçsiz diyet programları uyguladığı iş yerlerine de beslenme danışmanlığı desteğimiz bulunmaktadır.

Çalışma saatlerinin uzun olması,, sürekli az hareketli bir tempoda yoğun bir şekilde çalışıyor olmak gibi nedenlerden dolayı çalışanlar genel olarak beslenme düzenlerini önemsememektedirler. Bunun yanı sıra rutin sağlık kontrollerini umursamama ya da yetişememe, çalışma ortamındaki fiziksel aktivitelerin az olması, gibi nedenler de çeşitli sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına yol açmaktadır.

Bu sorunlar çalışanların sağlığıyla birlikte motivasyonlarını, verimlerini ve performanslarını etkilemektedir. Çalışanlarda görülen bu gibi iş kayıplarına yol açan durumlar iş yerini geneline yansımaktadır. İş yeri sahiplerince sıklıkla tercih edilen kurumsal beslenme danışmanlığı hizmetimizden yararlanan iş yeri sahipleri ve yöneticiler çalışanlarının sağlıklı beslenmesini sağlamaya katkıda bulunmuş olmalarının yanında, sağlık sorunları sebebiyle işten izin alan çalışan sayısını azaltma, sağlık giderlerinde düşüş elde etme, dikkat eksikliğinden kaynaklı iş kazalarını en aza indirme gibi artıları da eğitimlerimiz sayesinde sağlamış olurlar. İş yerlerine özel olarak verdiğimiz diyetisyen eşliğinde kurumsal beslenme danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hemen Randevunuzu Alın!

Onlar Başardı, Sıra Sizde!