İzmir Bornova Diyetisyenleri

Dyt. Deniz Zünbülcan

Diyetisyen Deniz Zünbülcan, İzmir’de doğdu. Ege üniversitesinden mezun oldu. Üniversite yıllarında İstanbul Fatih Medical Park Hastanesi, Manisa Moris Şinasi Uluslararası Çocuk Hastanesi başta olmak üzere birçok özel hastane, özel merkez ve devlet hastanesinde stajlarını tamamladı. TRT, TRT Haber, Kanal D, İHA, Sabah gazetesi, Milliyet Pembenar, Ege Türk Tv, Manisa Medya Tv başta olmak üzere birçok yerel-ulusal yazılı, görsel ve işitsel medyada yer alıyor. Aynı zamanda Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlarda, düzenlenen festivallerde çeşitli konularda eğitimler veriyor.

İzmir’in Bornova ilçesinde yaşayanların diyetisyen arayışları yoğun bir şekilde devam etmektedir. Diyetisyene gitmek isteyen kişiler genellikle kilo kontrolünü kendi kendilerine başaramayan, kısa süre içinde kilo alan ya da ne kadar yemek yerse yesin kilo alamayan, zayıflıktan şikayet eden kişilerdir. Aynı kişiler Bornova diyetisyen fiyatları ile ilgili de bir araştırma içine girerler. Şayet şimdiye kadar kilo vermek ya da kilo almak için uyguladığınız pek çok diyet programı bir işe yaramadıysa sizin de uzman bir diyetisyenden yardım alma ve onun kontrolünde bu işi başarma vaktiniz gelmiş demektir.

Bornova Diyetisyen Tavsiyesi

Obezite sorunu olan veya bu sorunla karşılaşmaya doğru ilerleyen kişilerin bir an önce kilo kontrollerini sağlamaları gerekir. Kilolu olmak sadece fiziksel görünüm ile ilgili bir sorun değildir. Aynı zamanda bir sağlık sorunudur. Normalden fazla kiloya sahip kişiler bir süre sonra çeşitli sağlık sorunları ile de karşı karşıya kalırlar. Bu sorunlar henüz karşınıza çıkmadan, uzman bir diyetisyenin vereceği diyet listeleri ile işe başlamak gerekir. İzmir diyetisyen tavsiyesi istemek için geç kalmadan ve zaman kaybetmeden diyet yemek tarifleri uygulayacağınız ve kilo verimine doğru gidecek olan bir yola çıkmalısınız.

Bornova Diyetisyen Fiyatları

İzmir genelinde diyetisyen arayan kişiler eğer Bornova’da oturuyorlarsa ya da yakındalarsa arayışlarını bu ilçeye yönlendirirler. İzmir diyetisyen fiyatları aramaları bu ilçede yoğunlaşır. Bir diyetisyen ile görüşüp size özel bir diyet yapmak, bu uzman kişinin vereceği diyet listesi eşliğinde kilo vermek için kararınızı bir an önce vermeli ve size en yakın bulduğunuz, daha önce başarısı kanıtlanmış bir diyetisyen ile çalışmaya başlamalısınız. Bornova diyetisyen ile görüşmek isteyenler bu konuda hassas ve dikkatli olmalıdırlar. Bir diyetisyenin referanslarının olması kadar size güven verecek şekilde konuşması ve gerçekçi olması da önemlidir. Çünkü kilo sağlıklı kilo veriminin kalıcı olabilmesi için zamana yayılması gerekir.