İzmir Güzelbahçe Diyetisyenleri

Dyt. Deniz Zünbülcan

Diyetisyen Deniz Zünbülcan, İzmir’de doğdu. Ege üniversitesinden mezun oldu. Üniversite yıllarında İstanbul Fatih Medical Park Hastanesi, Manisa Moris Şinasi Uluslararası Çocuk Hastanesi başta olmak üzere birçok özel hastane, özel merkez ve devlet hastanesinde stajlarını tamamladı. TRT, TRT Haber, Kanal D, İHA, Sabah gazetesi, Milliyet Pembenar, Ege Türk Tv, Manisa Medya Tv başta olmak üzere birçok yerel-ulusal yazılı, görsel ve işitsel medyada yer alıyor. Aynı zamanda Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlarda, düzenlenen festivallerde çeşitli konularda eğitimler veriyor.

Ege’nin incisi İzmir’in Güzelbahçe ilçesinde diyetisyen ihtiyacı olanlar bu ihtiyaçlarını önce tanıdıklarına söylerler, daha sonra da çeşitli internet sitelerinde araştırma yaparak kendileri için en uygun diyetisyen arayışına girerler. Diyet listeleri ile uzun süreler yapılan yanlış diyetler, birilerinden duyarak uygulanan sağlıksız programlar amaçlanan kilo vermenin aksine daha çok kilo almaya neden olabilir. Bu nedenle kilo almaya başlayan kişilerin daha fazla zaman geçmeden konusunda uzman bir diyetisyenle görüşmeleri ve henüz yolun başındayken bu durumu kontrol altına almaları gerekir.

Güzelbahçe Diyetisyen Tavsiyesi

Bilinmesi gereken bir diğer nokta da diyetisyenlerin sadece kilo verdirmek ile ilgili değil, kilo alımı ve sağlıklı yaşam için sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanma konularında da yardımcı olduğudur. Diyet yapmak ancak kişinin istemesiyle olabilir. Eğer kendiniz kilo vermek istemiyorsanız diyetisyenin de size bir faydası olmayacağını bilmelisiniz. Ancak diyetisyene gitmez ve verdiği diyet programları ışığında kilo vermeye çalışmazsanız ileride hem sağlık sorunları, hem de psikolojik açıdan daha büyük sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Diyet yemek listeleri içinde yer alan pek çok yemek kilo vermeye yardımcı olabilir. Ama bu yemeklerin de bir diyetisyen tarafından tavsiye edilmiş olması gerekir.

Güzelbahçe Diyetisyen Fiyatları

İzmir – Güzelbahçe diyetisyen fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olmak için bir araştırma yapan ve bu bilgileri elde eden kişilerin bilmesi gereken diyetisyen fiyatları önemli olduğu kadar gideceğiniz diyetisyenin sizin sorununuzu çözmek konusunda ne kadar bilgili olduğu, hazırlanacak olan diyet listesi sizin için uygun olup olmadığı, gerekli eğitimi alıp almadığı, en önemlisi de hasta ve diyetisyen arasında kurulacak iletişimin ne şekilde olacağıdır. Uzman bir diyetisyen öncelikle kendisine başvuran kişileri iyi tanımalı ve iyi anlamalıdır. Bu hem diyetisyenin o hastadaki başarısına katkı sağlar, hem de hastanın uzmana güvenmesi için en büyük etkendir. Bu nedenle İzmir diyetisyen fiyatları araştırırken bu noktayı da göz önünde bulundurmak gerekir.