İzmir Konak Diyetisyenleri

Dyt. Deniz Zünbülcan

Diyetisyen Deniz Zünbülcan, İzmir’de doğdu. Ege üniversitesinden mezun oldu. Üniversite yıllarında İstanbul Fatih Medical Park Hastanesi, Manisa Moris Şinasi Uluslararası Çocuk Hastanesi başta olmak üzere birçok özel hastane, özel merkez ve devlet hastanesinde stajlarını tamamladı. TRT, TRT Haber, Kanal D, İHA, Sabah gazetesi, Milliyet Pembenar, Ege Türk Tv, Manisa Medya Tv başta olmak üzere birçok yerel-ulusal yazılı, görsel ve işitsel medyada yer alıyor. Aynı zamanda Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlarda, düzenlenen festivallerde çeşitli konularda eğitimler veriyor.

İzmir’in güzel ilçelerinden Konak’ta yerleşimin yoğun olmasından dolayı her meslekte olduğu gibi diyetisyen olarak çalışanlar da çoğunluktadır. Konak en iyi diyetisyen kimdir? Diye merak edenler böyle bir arama ve araştırma içine girerler. Sağlıklı yaşamın şartlarından biri de kişinin ideal kilosunda olması, bunu sağlayabilmek için de sağlıklı beslenmeyi yaşam şekli haline getirebilmesidir. Ancak günümüz şartları maalesef hızlı yaşamayı gerektirdiğinden, sürekli bir yerlere yetişmek zorunda olduğumuzdan sağlıklı beslenebilmek, beslenmeye gereken özeni ve zamanı ayırabilmek çok da mümkün olmuyor. Diyet listeleri, sağlıksız diyet programları tam da bu noktada devreye giriyor.

Konak Diyetisyen Tavsiyesi

Kilo aldığını fark eden kişiler bilinçsiz bir şekilde diyet listeleri uygulamaya, hızlı kilo vermeye çalışmaya yöneliyorlar. Ne Yazık ki bu çabaların sonucu kendilerine daha çok kilo alımı olarak geri dönüyor. Ancak bunu yapmak yerine işin en başında bir diyetisyene başvurulsa, onun vereceği sağlıklı, usulüne uygun ve uzman elden çıkmış bir diyet listesi ile kilo vermeye çalışılsa çok daha uygun olur. Konak diyetisyen tavsiyesi ile ilgilenen ve bu tavsiyeyi tanıdıklarından isteyen kişiler ayrıç dikkat etmeleri gereken hususları da bilmek durumdadırlar.

Konak Diyetisyen Fiyatları

İzmir – Konak diyetisyen fiyatları ne kadar olduğunu merak eden ve bu yönde bir araştırmaya giren kişiler bununla ilgili pek çok bilgiye ulaşabilirler. Ancak ulaşılan bilgiler ve kişiler ile ilgili gerekli araştırmayı yapmak gerektiği konusu atlanmamalıdır. Diyet yemek tarifleri ile başlanan kilo verme yolunda doğru adımlarla ilerleyebilmek için doğru bir diyet programının uygulanması, bunu sağlayabilmek için de doğru ve profesyonel bir diyetisyenle çalışmak izlenebilecek en doğru yoldur. Diyetisyenler kilo vermek için yardımcı olabildiği gibi, kilo alımı için de aynı yardımı yapabilirler. Sürekli zayıf olduğundan ve kilo alamadığından şikayet edenler de Konak diyetisyen arayışında bulunarak bir diyetisyenle görüşebilir.