Manisa Turgutlu Diyetisyenleri

Dyt. Deniz Zünbülcan

Diyetisyen Deniz Zünbülcan, İzmir’de doğdu. Ege üniversitesinden mezun oldu. Üniversite yıllarında İstanbul Fatih Medical Park Hastanesi, Manisa Moris Şinasi Uluslararası Çocuk Hastanesi başta olmak üzere birçok özel hastane, özel merkez ve devlet hastanesinde stajlarını tamamladı. TRT, TRT Haber, Kanal D, İHA, Sabah gazetesi, Milliyet Pembenar, Ege Türk Tv, Manisa Medya Tv başta olmak üzere birçok yerel-ulusal yazılı, görsel ve işitsel medyada yer alıyor. Aynı zamanda Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlarda, düzenlenen festivallerde çeşitli konularda eğitimler veriyor.

Sağlıksız beslenme, sporun kişilerin hayatında yerinin olmaması, yoğun çalışma temposundan dolayı yemek yeme alışkanlığında düzensizliklerin olması, fast – food ağırlıklı beslenme, bazı genetik hastalıklar, yanlış diyet listeleri, hızlı kilo verdirdiğine inanılan çeşitli zayıflama ilaçlarının kullanımı, yoğun stres gibi faktörler kişilerin kilo almasına neden olur. Bunun aksi bir durumla bazı kişiler de kilo alamamaktan şikayet ederler. Kilo alamamanın nedenleri de hemen hemen aynıdır. Turgutlu ilçesinde yaşayan ve bu gibi durumlarla karşı karşıya olan kişiler en iyi diyetisyen arayışına girerler.

Turgutlu Diyetisyen Tavsiyesi

Manisa’nın yerleşimin yoğunluğu ile bilinen ilçesi Turgutlu’da kilo alma ya da kilo verme sorunu yaşayan kişiler Manisa – Turgutlu diyetisyen tavsiyesi ile birlikte İzmir diyetisyen tavsiyesi de almak isterler. Bu gibi tavsiyeler genellikle sosyal çevreden alındığı gibi internet aracılığıyla da bilgi edinilmeye çalışılır. O zamana kadar diyet yapmayı denenmiş, başaramamış, sağlıksız beslenme gibi çeşitli nedenlerden dolayı kilo almaya devam eden kişiler bir uzmandan yardım almaya ve doğru bir diyet listesi eşliğinde yapılan diyetlere bir an önce başlamazlarsa durum giderek kötüleşir ve fazla kilolar sağlıklarını tehdit etmeye başlar. Bu nedenle diyetisyen tavsiyeleri tam da bu noktada önem taşır. Manisa’ya yakınlığı ile bilinen İzmir diyetisyen mesleğini yapan kişilerin de bolca bulunduğu bir şehirdir. Bu nedenle Turgutlu’da ikamet edenler İzmir diyetisyen nerede var? Sorusunu sıkça internette aratırlar.

Turgutlu Diyetisyen Fiyatları

İzmir diyetisyen fiyatları ile beraber Turgutlu diyetisyen fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyenler görüşmeye ve yardım almaya karar verecekleri diyetisyenin alması gereken eğitimleri almış, bu konuda uzman ve profesyonel olan, kendisine bir yandan psikolojik olarak da destek olabilecek, insan ilişkilerinde başarılı kişiler olmasına dikkat etmelidir. Diyet programları bir yandan diyet yemek tarifleri bilgisi de gerektirdiğinden bu tarifleri incelemekte ve öğrenmeye başlamakta da yarar vardır.