reborn

reborndiyet

Diyetisyen Deniz Zünbülcan, sağlıklı besinlerle doyarak zayıflamanın ancak uygulanabilir, kişiye özel bir program ile mümkün olduğuna bunun yolunun ise sizi doğru tanımaktan ve bu yolun sizinle doğru iletişim kurup yol arkadaşı olmaktan geçtiğine inanmaktadır. Bu nedenle danışanları ile programa başlamadan önce ücretsiz ön görüşme seansını uygulamaktadır.

Bu seans beslenme ve genel alışkanlıklarınızı belirleme, sağlık durumunuzu öğrenme, yaşam şartlarınızı öğrenme gibi konularla sizi tanımayı içerir. Ön görüşme sonrası vücut analiz sonuçlarınız, ön görüşmede elden edilen bilgileriniz, istenilen kan tahlillerinizin sonuçları önderliğinde doyarak zayıflama programına başlanır.

Reborn Diyet Sistemi Nedir?

Uygulanan programda, hayallerinizi gerçekleştirmenin ve istediğiniz kiloda mutlulukla, doyarak yaşamanın mümkün olduğunu göreceksiniz.

Diyetisyen Deniz Zünbülcan’ın uyguladığı REBORN sistemi ile tartı ve aynalarla barışacaksınız. Bu sistem ile klasik, eski diyet bilgileri ve katı kurallarını yıkan Diyetisyen Deniz Zünbülcan siz değerli danışanlarına Rahat, Eğlenceli, Bilimsel, Orijinal, Renkli, Nitelikli bir yeni yaşam şekli sunmayı hedefliyor.

Çoğu kişinin tüketmeden önce neredeyse her besinin kalori hesabını yaptığı ve kendini diyet stresi altına soktuğu bu günlerde Diyetisyen Deniz Zünbülcan önemli olanın kalori değil doğru besinlerin, doğru zamanlarda yeterli ve dengeli şekilde tüketilmesinin olduğuna inanmaktadır. Bu nedenle her zaman doğrunun neden doğru yanlışın neden yanlış olduğunu göstererek bu yönde hangi ülkede, hangi ortamda olursanız olun rahatlıkla uygulayabileceğiniz eğitici ve kalıcı bir program uygulamaktadır. 

Hemen Randevu Al!

Onlar Başardı, Sıra Sizde!

Onlar Başardı, Sıra Sizde!